Купить Заготовка новорічний чобіток для подарунків, вишивка бісером, габардин/атлас, "Санта з подарунками"

Артикул: 37724
Цена: 75 грн

Фото Заготовка новорічний чобіток для подарунків, вишивка бісером, габардин/атлас, "Санта з подарунками"

Подробная информация для покупателей

Артикул производителя
СН-21

Розмір: готовий виріб - 29,0 х 41,5 см
Кількість деталей: 1 лицьова частина
Кількість квітів: 34
Тканина, схема: Габардин/атлас із нанесеним малюнком для часткової вишивки бісером. Габардин/атлас ущільнений флизелином
Техніка: Вишивка бісером, "монастирський" шов
У комплект входить: кольоровий малюнок схеми- заготовки на тканині, з/без переліку номерів рекомендованого бісеру Precіosa (Чехія), інструкція з вишивки бісером і пошиттю новорічного чобітка.

БІСЕРОМ НЕ КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ

Складання чобітка: Невеликий секрет - коли вишиваєте чобіток не забудьте у верхній його частині вишити ім'я того, кому цей чобіток подаруєте. Що б св. Микола доправив свій подарунок і не помилився.
Після вишивання новорічного чобітка потрібно вирізати вишитий чобіток відступаючи від краю вишивки мінімум на 1 см. Далі беремо тканину, бажане атласну яскравого кольору (червоний, синій і т.д.) і по даній деталі виріжте аналогічну з атласної тканини.
Не забувайте, що при зшиванні чобітка лицьова частина тканини й вишита частина будуть усередині. Далі зшиваємо з вивороту обидві деталі між собою й вивертаємо на лицьову сторону.
Зверху обробляємо краю. Можна використовувати хутро для декорування. Або скористатися яскравою стрічкою-бейкою. Також не забувайте пришити петельку для підвішування чобітка.
От і готовий новорічний чобіток.

Історія новорічного чобітка. Давним-давно св. Микола (Санта Клаус) обдаровував людей сюрпризами й подарунками, але в таємниці від них, непомітно. Одного разу він довідався, що на окраїні його міста живуть три сестри, які дуже бідні й нещасні. І що б якось прожити бідним жінкам, їм довелося б пожертвувати своєю чеснотою. Тоді під покривом ночі св. Микола кинув у їхній будиночок через димохід три золотих злитка. А щоб вони не потрапили прямо у вогонь, довелося покласти дарунки в чобітки, які сушилися в печі. Цю історію все полюбили, і з тих пор і пішов звичай - на Різдво й Новий рік вішати носочки або чобітки до грубки, щоб св. Микола не забув жодного живучого на планеті й привіз довгоочікуваний подарунок. У будинках, де немає каміна, новорічні чобітки ховають під ялинку, що зовсім не міняє суті традиції. У чи грубки , під новорічною ялиною або в ліжка - ті, хто поводився добре й порядно весь рік, що йде, обов'язково знаходять у ранок першого дня приємні послання. Звичай цей відомий у Європі вже з XІV століття. Згодом св. Микола став представлятися добрим чарівником, а дата святкування "перейшла" на Різдво й Новий рік. Дорослі, щоб порадувати малят, сталі виряджатися в накидку й брали в руки посохнув на зразок святого. А діти, звітуючи за гарну поведінку, читали вірша, розповідали казки й ухвалювали подарунки.

Кол-во: 1шт. = 75грн.
+
-

Купить в магазине

Магазин Наличие
пр-т Маяковського, 6

Рекомендуем вам

Пошита заготовка новорічний чобіток, габардин, "За віконцем"
Заготовка новорічний чобіток для подарунків, вишивка бісером, габардин/атлас, "Дід Мороз із подарунками"
Заготовка новорічний чобіток для подарунків, вишивка бісером, габардин, "Санта прилетів"
Заготовка новорічний чобіток для подарунків, вишивка бісером, габардин/атлас, "Пингвинчик"
Заготовка новорічний чобіток для подарунків, вишивка бісером, габардин/атлас, "Пингвинчики"