Купить Заготовка новорічний чобіток для подарунків, вишивка бісером, габардин/атлас, "Родина снеговиков"

Артикул: 37725
Цена: 75 грн

Фото Заготовка новорічний чобіток для подарунків, вишивка бісером, габардин/атлас, "Родина снеговиков"

Подробная информация для покупателей

Артикул производителя
СН-22

Розмір: готовий виріб - 29,0 х 41,5 см
Кількість деталей: 1 лицьова частина
Кількість квітів: 25
Тканина, схема: Габардин/атлас із нанесеним малюнком для часткової вишивки бісером. Габардин/атлас ущільнений флизелином
Техніка: Вишивка бісером, "монастирський" шов
У комплект входить: кольоровий малюнок схеми- заготовки на тканині, з/без переліку номерів рекомендованого бісеру Precіosa (Чехія), інструкція з вишивки бісером і пошиттю новорічного чобітка.

БІСЕРОМ НЕ КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ

Складання чобітка: Невеликий секрет - коли вишиваєте чобіток не забудьте у верхній його частині вишити ім'я того, кому цей чобіток подаруєте. Що б св. Микола доправив свій подарунок і не помилився.
Після вишивання новорічного чобітка потрібно вирізати вишитий чобіток відступаючи від краю вишивки мінімум на 1 см. Далі беремо тканину, бажане атласну яскравого кольору (червоний, синій і т.д.) і по даній деталі виріжте аналогічну з атласної тканини.
Не забувайте, що при зшиванні чобітка лицьова частина тканини й вишита частина будуть усередині. Далі зшиваємо з вивороту обидві деталі між собою й вивертаємо на лицьову сторону.
Зверху обробляємо краю. Можна використовувати хутро для декорування. Або скористатися яскравою стрічкою-бейкою. Також не забувайте пришити петельку для підвішування чобітка.
От і готовий новорічний чобіток.

Історія новорічного чобітка. Давним-давно св. Микола (Санта Клаус) обдаровував людей сюрпризами й подарунками, але в таємниці від них, непомітно. Одного разу він довідався, що на окраїні його міста живуть три сестри, які дуже бідні й нещасні. І що б якось прожити бідним жінкам, їм довелося б пожертвувати своєю чеснотою. Тоді під покривом ночі св. Микола кинув у їхній будиночок через димохід три золотих злитка. А щоб вони не потрапили прямо у вогонь, довелося покласти дарунки в чобітки, які сушилися в печі. Цю історію все полюбили, і з тих пор і пішов звичай - на Різдво й Новий рік вішати носочки або чобітки до грубки, щоб св. Микола не забув жодного живучого на планеті й привіз довгоочікуваний подарунок. У будинках, де немає каміна, новорічні чобітки ховають під ялинку, що зовсім не міняє суті традиції. У чи грубки , під новорічною ялиною або в ліжка - ті, хто поводився добре й порядно весь рік, що йде, обов'язково знаходять у ранок першого дня приємні послання. Звичай цей відомий у Європі вже з XІV століття. Згодом св. Микола став представлятися добрим чарівником, а дата святкування "перейшла" на Різдво й Новий рік. Дорослі, щоб порадувати малят, сталі виряджатися в накидку й брали в руки посохнув на зразок святого. А діти, звітуючи за гарну поведінку, читали вірша, розповідали казки й ухвалювали подарунки.

Кол-во: 1шт. = 75грн.
+
-

Купить в магазине

Магазин Наличие
пр-т Маяковського, 6

Рекомендуем вам

Пошита заготовка новорічний чобіток, габардин, "Родина снеговиков"
Пошита заготовка новорічний чобіток, габардин, "Новорічний годинник"
Пошита заготовка новорічний чобіток, габардин, "Пінгвіненята"
Пошита заготовка новорічний чобіток, габардин, "Ведмежа"
Пошита заготовка новорічний чобіток, габардин, "Янголятка й снеговик"